تبلیغات
[cb:جنبش فرهنگی سربازان امام زمان]

جنبش فرهنگی سربازان امام مهدی(عج)

سانسور اینترنتی در اولویت برنامه‌های امسال بیلدربرگ

افشای برنامه‌های بیلدربرگ 2011 منابع داخلی صورت گرفت؛
سانسور اینترنتی در اولویت برنامه‌های امسال بیلدربرگ
منابع داخلی و نفوذی از برنامه‌های همایش 2011 "بیلدربرگ" و موضوعاتی كه در این همایش مطرح شد، پرده برداشتند.
به گزارش گرداب، عده‌ای از منابع داخلی گروه "بیلدربرگ" از موضوعاتی كه در همایش سال 2011 این گروه مطرح شده پرده برداشته و اعلام كردند كه در این همایش در خصوص 5 موضوع "دوران تازه جهان عرب"، "سانسور اینترنتی"، "طولانی كردن بحران اقتصادی"، "ریاست جدید صندوق بین‌المللی پول" و "جمعیت جهان" تصمیم‌گیری شده است.

1. فصل تازه جهان عرب
طبقه ممتاز نگران است كه كنگره آمریكا احتمالا به زودی با حمله غیرقانونی و غیراخلاقی ناتو و سازمان ملل به دیكتاتور آفریقای شمالی، "معمر قذافی" كه زیر نقاب اقدام انسان‌دوستانه انجام می‌شود، مخالفت كند. كنگره در حال تشدید مخالفت با جنگ‌های جعلی‌ای است كه با نقض قانون اساسی به راه افتاده‌اند. بیش از یك سوم "جمهوری‌خواهان" به خروج آمریكا از اتحاد ناتو برای حمله به نیروهای "قذافی" رای دادند و به این شكل ناتو مجبور به كناره‌گیری از جنگ داخلی لیبی كه از انقلابی رنگی نشئت گرفته است شد.

اربابان ثروت سال‌هاست كه از جنگ و كشتار جمعی سود می‌برند
نخبگانی كه در سوئیس پشت درهای بسته مذاكره می‌كنند، سرسختانه به دنبال گسترده‌تر كردن جنگ و ایجاد درگیری بیشتر در خاورمیانه هستند. اربابان ثروت سال‌هاست كه از جنگ و كشتار جمعی سود می‌برند: "نایتان راتسچایلد" روی پیروزی ناپلئون در جنگ "واترلو" شرط‌بندی كرد، در حالی كه همزمان به دوك "ولینگتون" برای مقابله با ناپلئون كمك مالی می‌كرد. "خانه راتسچایلد" روی جنگ "پروس"، جنگ "كریمه"، تلاش بریتانیا برای گرفتن كانال سوئز از فرانسه و همچنین جنگ مكزیك و جنگ داخلی آمریكا سرمایه‌گذاری كرد.

2. سانسور اینترنتی
علاوه بر نگرانی در خصوص برخاستن كنگره در مقابل مسئله لیبی، افراد طبقه ممتاز نگران جنبش آزادی‌خواهانه‌ای هستند كه با كمك اینترنت رشد بسیار سریعی داشته است. در پاسخ به این وضعیت، مزدوران كنگره در ماه‌های اخیر لایحه‌های متعددی را آماده كرده‌اند تا خطر اینترنت را كم كنند و كارایی آن به عنوان رسانه‌ای كه منابع جایگزین اخبار و اطلاعات را در اختیار افراد قرار می‌دهد، كم كنند.

در عرصه بین‌المللی، "كمیسیون اروپا" موافقت خود را با قرارداد "تجاری ضد كپی‌برداری" (ا. تی. سی. ا) نشان داد؛ اقدامی پلید كه حاكمیت ملی را نابود می‌كند و اصل "عدم دخالت در اینترنت"، حریم مصرف‌كننده و آزادی‌های مدنی را از بین می‌برد. در آمریكا، رسانه‌های صنفی در واقع ا. سی. تی. ا را نادیده گرفته‌اند؛ اما بازیگران اصلی رسانه‌های مقلد عموماً شركت‌كنندگان در همایش بیلدربرگ و جزو تعیین‌كنندگان موارد مورد بحث در همایش هستند. 

این مسائل نمونه‌های كوچكی هستند كه نشان می‌دهند قانون‌گذاری‌ها و قراردادها چگونه مخالفان را زیر نقاب حمایت از كپی‌رایت و جلوگیری از تروریسم سركوب می‌كنند.

قدرت‌طلبان: آزادی اینترنتی فرصتی برای خرابكاری 
قدرت‌طلبان با اینترنت، خصوصاً به عنوان یك ابزار پول‌ساز، مخالف نیستند؛ اما با اینترنت آزادی مخالفند كه بدون دخالت دولت می‌تواند به رسانه‌های مختلفی كه با ابزارهای قدرت‌طلبانه خودشان در تضاد هستند، رونق بخشد.

 علاوه بر این، می‌توان انتظار داشت كه دست‌نشانده‌های طبقه ممتاز كه به‌عنوان نمایندگان منتخب و مسئولان انتصابی حكومت جولان می‌دهند، به تلاش پیشین خود ادامه دهند تا مردم را قانع كنند كه اینترنت می‌تواند به عنوان ابزار تروریست‌ها برای كشتار جمعی مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین باید آن را به شدت كنترل كرد. البته این كنترل برای امنیت خود ما و فرزندانمان است.

3. طولانی كردن بحران اقتصادی
حاضران در همایش بیلدربرگ به تلاش برای ادامه اقدامات مقروض‌كننده كشورهای دیگر ادامه می‌دهند؛ اقداماتی كه خصوصاً در مواجهه با كشورهای یونان، ایرلند، پرتغال و كشورهای اروپایی دیگری انجام می‌شود كه به سمت ورشكستگی و انهدام اجتماعی بسیار گسترده‌ای می‌روند.

قدرت‌طلبان برای ضربه زدن به اقتصاد كشورها زمینه‌چینی می‌كنند
قیمت نفت به شدت بالا خواهد رفت - این اعتقادی است كه با قیمت بالا و بی‌سابقه گاز در حال حاضر تحقق می‌یابد - و در این حین طبقه ممتاز در پشت پرده برای پایین كشیدن اقتصاد كشورهای جهان تلاش می‌كند. این غیب‌گویی‌ها به مرگ دلار، بالا رفتن انفجارگونه قیمت انرژی و آغاز روند آرامش هرج و مرج‌های انقلابی در سطح جهان هم می‌پردازند.
اهدافی كه دنبال می‌كنند این است:
- پایین كشیدن حاكمیت ملی
- تحمیل كردن اقدامات سرسختانه
- به دست آوردن سرمایه‌های ملی با صرف كم‌ترین هزینه
- تركیب كردن ثروت و قدرت
- و استفاده از یك بحران اقتصادی بی‌پایان به عنوان بهانه‌ای برای به دست گرفتن مدیریت جهان، ساختن جهانی با واحد پول مشترك و حاكم كردن حكومت پلیسی.


4. رئیس جدید صندوق بین‌المللی پول
گزارش شده است كه رئیس جدید "صندوق بین‌المللی پول" در همایش "بیلدربرگ" تعیین خواهد شد. یكی از شركت‌كنندگان برجسته این همایش را در واقع در آخرین لحظات وارد بازی كرده‌اند تا رئیس "صندوق بین‌المللی پول" شود.

رئیس بانك مركزی اسرائیل، "استنلی فیشر"، یكی از افراد محبوب مجموعه "بیلدربرگ" كه چندین بار در همایش‌های آنان شركت داشته، اعلام كرد كه قصد دارد مدیر جابجایی‌های "صندوق بین‌المللی" پول شود؛ منصبی كه پیش از آن در اختیار "دومنیك استراس كان" بود كه خود از شركت‌كنندگان پیشین همایش "بیلدربرگ" است. فیشر علاوه بر این عضو "شورای روابط خارجی" و "كمیسیون سه‌جانبه" نیز هست.

شرایط برای پایین كشیدن رئیس قبلی صندوق از پیش مهیا شده 
"استراس كان" زمانی از منصبش كناره‌گیری كرد كه معلوم شده تلاش كرده تا به یك مستخدم هتل تجاوز كند. بعضی‌ها معتقدند این ماجرا برای او زمینه‌چینی شده، تا او را از ریاست "صندوق بین‌المللی پول" پایین بكشند. در حال حاضر مبارزه بین "فیشر"، بانك‌دار مكزیكی با نام "آگوستین كارستنس" و وزیر دارایی فرانسه با نام "كریستین لاگارد" است. "كارستنس" و "لاگارد" هر دو تورهایی برای تبلیغات به راه انداخته‌اند و حالا "استنلی فیشر" هم به آن‌ها می‌پیوندد.

5. افزایش جمعیت
یكی از منابع داخلی "جیم تاكر" در بیلدربرگ به او گفت كه جنگ در خاور میانه در صدر برنامه‌های طبقه ممتاز است. "تاكر" كه از دنبال‌كنندگان قدیمی برنامه‌های بیلدربرگ است، گفت كه طبقه ممتاز معتقد است كه جمعیت جهان بیش از حد بالاست و جنگ تا حدی مشكل را حل می‌كند. "تاكر" با نقل قول از منبع داخلی خود در بیلدربرگ گفت: «آن‌ها استدلال می‌كنند كه جهان بیش از حد شلوغ شده، باید رشد جمعیت را كنترل كنند و یكی از راه‌های این كار جنگ است. آن‌ها تمام روز به این مسئله تاكید می‌كرده‌اند.»


نگرانی اعضای بیلدربرگ از پوشش اخبار همایش از سوی رسانه‌های جایگزین
تاكر علاوه بر این گفت كه طبقه ممتاز از جنبش وطن‌پرستی و پوشش اخبار "بیلدربرگ" از سوی رسانه‌های جایگزین و درز كردن اطلاعات از طریق افراد نفوذی یا داخلی بسیار خشمگین هستند. او گفت كه طبقه ممتاز تلاش كرده است تا از طریق چهره سرشناس رسانه، "روپرت مرداک"، نشریه‌های "گاردین" در انگلیس و "آیریش تایمز" را قانع كند كه گزارش‌هایشان در خصوص اعضای بیلدربرگ را كم كنند؛ اما موفق به این كار نشده است. منابع تاكر علاوه بر این گفته‌اند كه اعضای "بیلدربرگ" از حضور معترضان و رسانه‌های جایگزین شوكه شده‌اند. این در حالی است كه دوربین‌های امنیتی و سنسورهای پیشرفته متعددی در محل برگزاری همایش گروه "بیلدربرگ" نصب شده‌ بود.

گروه بیلدربرگ، مافیای سیاسی و اقتصادی جهان، گروهی متشكل از سیاستمداران و بازرگانان بسیار قدرتمند جهان است كه هر ساله پشت درهای بسته درباره بسیاری از معادلات جهانی بحث و رایزنی می كند.


سه شنبه 31 خرداد 1390 | نظرات ()


موضوعات

جنگ نرم

مهدویت

مذهبی

پیوندهای روزانه

وبلاگ حاج علی

مطالب اخیر

تغییر وبلاگ

م ن ت ظ ر چیست؟

سیر تاریخی اورشلیم و نامگذاری آن به بیت المقدس و ارض موعود

ثبت لحظه بلعیده شدن ستاره توسط یک سیاهچاله عظیم

علت کاهش تولد ستارگان/ شیرهای گاز ستاره ساز جهان بسته شدند

ناگفته هایی درباره مختار ثقفی

چگونگی تسخیر جهان با یاران كم

چرا حضرت مهدی موعود(ع) مظلوم‌ترین فرد عالم است؟

برگ‏هایى ازتاریخ روم مادر امام زمان علیه السلام

به بهانه برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت های آمریکا(CUPA AMERICA)،/قسمت1

سحر سامری قسمت آخر/فحشا و خون

پاسخ آیت الله جوادی آملی به چهار پرسش درباره امام زمان (عج)

اولین جملات حضرت مهدی (عج) پس از ظهور

کوهی که حضرت سلیمان، جن ها را در آن زندانی می کرد + تصاویر

خدایا، امام زمان(عج) را به آرزوهایش برسان

آرشیو مطالب

آذر 1391

شهریور 1390

مرداد 1390

تیر 1390

خرداد 1390

اردیبهشت 1390

فروردین 1390

اسفند 1389

بهمن 1389

آذر 1389

آبان 1389

مهر 1389

نویسندگان

anaj

پیوند ها

مکتب الشهدا

گل نرگس

دانشنامه مهدویت

آمار سایت

بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :

امکانات جانبی

RSS 2.0

لوگوی دوستان